BİZ SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!

Kişiye Özel Saç Ekimi


kişiye özel saç ekimi

Her insanın saç şekli ve saç yapısı farklıdır. Bu nedenle de saç ekimi konusunda mutlaka ve mutlaka kişiye özel saç ekimi yapılması gerekir. Gündelik hayatta insanların dış görünüşleri büyük önem taşır. Herkes dışarıdan bakıldığında bütünüyle güzel görünmek ister. Saçlarda insanların görüntülerinin bir parçası olduğundan dolayı dikkat çeken alanlardan biri olmaktadır. Saçlarda oluşan seyreklik ya da kellik gibi problemlerin ortadan kaldırılmasında en etkili yöntemlerin başında gelen saç ekiminde ise kişilerin saç yapılarını dikkate alarak saç ekimine başlamak daha doğru sonuçlar almayı sağlayacaktır. Milano klinik ise bu konuda tecrübeli uzmanları ile hizmet veren kaliteli adreslerden biridir.

Kişiye Özel Saç Ekimi Neden Önemlidir?

Her insanın kendine özel bir saç tipi ve saç yapısı vardır. Bu saç yapısını dikkate almadan herkese aynı işlemleri uygulamak doğru sonuçlar vermediği gibi saç yapısına aykırı durumlarda da saç dökülmesi ve ya saçlarda cansızlık gibi sorunlara neden olabilmektedir. Kliniğimiz ise bu konuda geniş bilgi ve beceriye sahip bir ekiple sizlere hizmet vermektedir.

Saçlarınızın yapısını dikkate alarak buna uygun saç ekimi tedavisi uygulayan ekibimiz ilerleyen zamanlarda yinelenen saç dökülmelerini de ortadan kaldırmaktadır. Saçlarınızın ve kendinizin özel olduğunu düşünüyorsanız kişiye özel saç ekimi yapan adresimize gelerek sizde saç yapınıza özel hizmet alabilirsiniz.

Kişiye Özel Saç Ekimi Nasıl Olur?

Saç ekimi yaptırmak amacıyla Milano klinik adresimize gelmeniz halinde öncelikle sizlerin kafa yapısı hakkında bilgi toplayacağız. Bu aşamada baş bölgesinin farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını aldığımız gibi saç ekimi yapılacak olan bölgeleri işaretleyecek ve ilerleyen zamanlarda saçlarınızın dökülmemesi ve sağlam köklerle tutunması adına en sağlam saç köklerinin bulunduğu noktaları belirleyeceğiz.

Her insanın saç tipi farklı olduğu gibi saç köklerinin duruşu ve saçlarındaki keratin ya da yağ oranı gibi detaylar birbirinden farklı farklıdır. Bunu bilen profesyonel elemanlarımız saçlarınızın yapısını inceleyerek tıbbi dosyanızı hazırlayacaktır. Ayrıca herhangi bir hastalığınızın olup olmadığı gibi detayları da sizden öğrenerek bilgilerinize işleyeceklerdir.

Saç Dökülmesi ve Kellik Tipinizi Öğrenin!

Saç dökülmesi bazı kişilerde bölgesel olabildiği gibi bazı kişilerde ise bütün alanlarda olabilmektedir. Kellik sorunu da aynen saç dökülmesi gibi olabildiği için kişilerdeki saç dökülmesi ve kellik tipinin belirlenmesi tedavinin daha kolay bir şekilde ilerlemesine yardımcı olmaktadır. Kliniğimiz ise bu konuda geniş araştırmalar yaparak en faydalı tedaviyi uygulamaktadır.

Temizlik ve hijyen açısından içinizin rahat edeceği bir ortam hazırlamaya çalışan Milano klinik adresinden kendinize özel bir saç ekimi tedavisi uygulanmasını isterseniz bizi arayabilirsiniz. Alanında uzman olan doktorlarımız ve bütçenize uygun olan fiyat çizelgemiz ile saç sorunlarınıza en kesin çözümü bulabileceksiniz. Operasyon sonunda sağlıklı saçlar ile daha güzel bir hayat uyanmak isterseniz buradayız.

ÖNCESİ SONRASI

YAPILAN YORUMLAR