BİZ SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!

Prp Saç Tedavisi


PRP saç tedavisi kişiden alınan kanın içerisindeki hücre yenilenmesini sağlayan kırmızı kan hücrelerinin saç köklerine verilmesi anlamına gelmektedir. Bu yöntem ile saçlardaki genetik kellik problemi ve saçlardaki cansızlık giderilebilmektedir. Milano klinik olarak bu işlemi başarılı bir şekilde uygulayan uzmanlarımızdan sizde saç köklerinizi canlandıracak olan bir hizmet alabilirsiniz.

Vücuttan alınan kan içerisindeki maddelerin miktarlarının ayarlanmasından sonra PRP tedavisi için özel bir plazma hazırlanmaktadır. Bu plazma ise hücre yenilenmesine yardımcı olduğu gibi saçlardaki sorunları da kısa sürede ortadan kaldırabilmektedir.

PRP Saç Tedavisi Nasıl Yapılır?

Genellikle 30 dakika kadar süren PRP saç tedavisi işleminde saç köklerine kişilerin vücudundan alınan kan enjekte edilmektedir. Zayıflayan saç köklerinin bulunduğu yerlere ve saç dökülmesinin yaşandığı kısımlara yapılan enjekte ile birlikte saçlarda kısa süre sonra canlanma ve yeniden çıkma görülebilmektedir.

Saç ekimi tedavisinde olduğu gibi herhangi bir iz bırakmayan bu yöntem sayesinde kişiler daha rahat edebilmektedir. Ayrıca kanın kişiye enjekte edilmesinin hemen ardından kişi normal hayatına da devam edebilmektedir. Bizde klinik olarak sizlere en iyi imkanları sunmaya çalıştığımız gibi bu konuda tecrübeli olan bir ekiple çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Sağlık açısından güvenilir bir adres ile çalışmak istediğinizde yanınızda olacağımız gibi aklınıza takılan her konuda da bizden yardım alabilirsiniz.

Saç Tedavinizi Biz Yapalım!

Milano klinik olarak saç ekimi ve saç tedavisi ile ilgili olan pek çok konuda deneyimli bir ekipten oluştuğumuz gibi saç ekimi ile ilgili olarak da güncel gelişmeleri takip ediyoruz. Her zaman daha iyi koşullar sunmak adına kliniğimizde yeniliklere gidiyor ve hastalarımızı da saç ekimi konusundaki yeniliklerden haberdar ediyoruz.

Maddi açıdan sorun yaşayacağını ya da pahalı bir uygulama olduğunu düşünen kişiler için PRP saç tedavisi konusunda uygun fiyat çizelgesi sunuyoruz. İşlemlerimizde kullandığımı bütün cihazlarımızı özenle sterilize ettiğimiz gibi herkes için ayrı çalışma yapıyoruz.

Her Saç Tipine Özel Tedavi!

Herksin farklı bir saç tipine ve farklı bir saç dökülme nedeni sahip olduğunu bilen ekibimiz bu konuda kişiye özel saç tedavisi uygulamaktadır. Yani herkese aynı tedaviyi uygulayarak sonuç vermesini beklemeyen ekibimiz her kişi için gerekli olan tedaviyi uygulayarak başarılı sonuçlar elde etmektedir.

PRP gibi gerçekten dikkat isteyen ve bu süreç içerisinde kişilere bilgilendirmelerde bulunacak olan uzmanlarımız ile sizde aradığınız saç değişimine kavuşabilirsiniz. Her zaman en iyisini yakalama adına yanınızda olacak olan kliniğimizden saç dökülmeleri, kellik problemi, cansız saç kökleri gibi farklı sorunlara kesin çözümler bulabileceksiniz.

Milano klinik olarak geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaştığımız gibi bütün tedavilerimizde de çağın gerektirdiği yenilikleri takip etmeye devam ediyoruz. Sizde en iyi hizmeti almak istediğinizde bize gelebilir ve harika saçlara kavuşabilirsiniz.

ÖNCESİ SONRASI

YAPILAN YORUMLAR

  1. Selahattin Uzunçayır

    saç dökülmesini önlüyor mu kaç defa yaptırmam gerekir ve yeniden saç çıkartır mı