BİZ SİZİ ARAYALIM

Ücretsiz Muayene için siz telefon numaranızı bırakın sağlık profesyonellerimiz sizi arasın!

Traşsız Saç Ekimi


Günümüzde saç ekimine olan rağbet artmaya başladı. Bununla birlikte traşlı saç ekiminin yerine traşsız saç ekimi gibi kişilere kolaylık sağlayan çeşitli uygulamalarda gündemde olan konulardan biri haline geldi. Milano klinik ise bu konuda saç ekimi yaptıracak olan kişilere çağın getirdiği yenilikleri sunmaya devam eden ve gelişmeleri yakından takip eden adreslerden biri olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Eskiden saç ekimi yapılacağı zaman kişilerin saçlarını kesmeleri gerekiyordu. Saçların 1 numara olması saç ekimini kolaylaştırdığından dolayı kadın, erkek fark etmeden kişilerin saç ekimi için saçlarından vazgeçmesi saç ekiminin bir parçasıydı. Günümüzde ise bu durum ortadan kalktı ve pek çok kişi traşsız bir şekilde saç ekimi işlemlerini yaptırabilir hale geldi.

Traşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Traşsız saç ekiminde doktorlar daha kolay bir şekilde saç ekimi yapabildikleri gibi saç köklerini de kolaylıkla bulabiliyorlar. Tıraş olma durumu ise erkekler için herhangi bir sorun oluşturmazken kadınlarda büyük bir sorun haline gelebiliyor. Bu nedenle genellikle kadınların tercih ettiği traşsız saç ekimi yönteminde saçlar kesilmeden sadece köklerin tespit edilmesi ile saç ekimine başlanabiliyor. Avantajları ve dezavantajları bulunan bu saç ekiminde saçsız bölgelerin tespitinden sonra yavaş yavaş saç ekimine başlanabilmektedir.

Saç ekiminde traşsız yöntemin kullanılması tıraşlı yönteme göre daha fazla zaman kaybetmeye neden olabilir. Bu durumda hekimin gerçekten usta olması gerekir. Çünkü saç ekiminde saç köklerinin görünme oranı diğer duruma göre daha az olacaktır.

Milano Klinik Traşsız Saç Ekimi

Milano klinik saç ekiminde uzman olan personellerinin yanı sıra özellikle detay gerektiren traşsız saç ekimi konusunda da kişilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Dikkatli ve özenli bir şekilde yerleştirilen saç kökleri ile birlikte pek çok doktorun başarı sağlayamadığı noktalarda da kliniğimizin çalışmalarını görebilirsiniz. Hijyen açısından da dünya standartlarına uyum sağlayan kliniğimizden en önemli saç ekimlerini dahi kolaylıkla yaptırabileceğiniz gibi uygun fiyat garantisinden de faydalanabilirsiniz.

Traşsız Saç Ekiminde Dikkat Edilecek Noktalar!

Traşsız saç ekiminde mümkün olduğunca saç köklerini doğru bir şekilde tespit etmeye çalışıyoruz. Bunun için zamana ve uzmanlığa ihtiyacımız olduğundan dolayı sizlere bu alanda en başarılı uzmanlarımızı yönlendiriyoruz. Saç ekimi konusunda hazırlık sürecinde ve saç ekimi sonrasında da yanınızda olarak size detaylar hakkında önemli bilgiler sunuyoruz.

Traşsız saç ekiminin getirmiş olduğu yeniliklerin yanı sıra saç ekiminde yaşanan gelişmeleri de sizler için takip ediyoruz. Dünya üzerinde saç ekimi noktasında hizmet veren önemli adreslerden biri olarak hem yurt içinden hem de yurt dışından Milano klinik olarak müşterilerimizi ağırlıyoruz. En sağlam sonuçları almak adına alanında uzman olan kişilerle sizlere hizmet verdiğimiz gibi kendimizi geliştirme noktasında da var gücümüzle çalışıyoruz. Sizde bütün saç ekimi işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.

ÖNCESİ SONRASI

YAPILAN YORUMLAR